O nas

fenomania-logo-bezbarwne-kopia-kopia

Piękno jest w Tobie, my je tylko podkreślamy.

Eksperci w swoim fachu. Fryzjerki Salonu Expert Karina, Katarzyna, Sylwia, Natalia i Karolina są na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami. Regularne szkolenia w akademii L’OREAL Professionnel to gwarancja usług na najwyższym poziomie z dbałością o jakość ,zaufaj nam. Wiemy jak ważne są dla Ciebie włosy. Gdy oddajesz je w ręce naszych ekspertów, masz pewność, że efekt będzie taki, o jakim marzysz. Jedyną reakcją na Twoją fryzurę czy nowy kolor będzie zachwyt. Gwarantujemy to certyfikatem SALON EXPERT 2016 przyznanym wybranym salonom fryzjerskim.

Używamy tylko najwyższej jakości produktów L’oreal Professionnel i ściśle przestrzegamy procedur, które proces koloryzacji czynią bezpieczne.

komunikacja-salon-expert

Wiedza, doświadczenie i rozwój to nasze najcenniejsze wartości, które przekładają się na codzienną pracę w salonie. Podczas Twojej wizyty dbamy o każdy szczegół. Staramy się byś był/a zadowolona/y nie tylko z fryzury, ale i z obsługi, z wnętrza naszego salonu, z klimatu jaki u nas panuje.

 

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej dają niezwykłe efekty w krótkim czasie, a przy tym są bezpieczne i całkowicie odwracalne. W gabinecie medycyny estetycznej, dzięki zaawansowanym technologiom i dużej wiedzy o ludzkiej skórze i procesach jej starzenia, lekarz jest w stanie zatrzymać a nawet cofnąć czas, wydobyć naturalne piękno. Każda pacjentka traktowana jest indywidualnie i dla niej opracowuje się specjalny cykl zabiegów w zależności od potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z bezpłatnej konsultacji u dr Motyl.

dr-motylMarcella Motyl

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej, Lekarz stomatolog

Swoje wykształcenie zdobyłam na kierunku Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W codziennej pracy zajmuje się przywracaniem pięknego uśmiechu swoim pacjentom. Od lat w kręgu moich zainteresowań były zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Ukończyłam studia podyplomowe Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Katowicach. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, proponując odpowiednie zabiegi i wysokiej klasy preparaty, aby spełnić jego oczekiwania.

Moje certyfikaty:

cert1 cert2 cert3 cert4 cert5 cert6 cert7 cert8 cert9 cert10 cert11 cert12 cert13 cert14 cert15 cert16 cert17 cert18

oraz Agnieszka Biały – kosmetolog, absolwentka Wydziału Kosmetologii GWSH w Katowicach.